Ola Kot dołącza do prowadzących Sylwester Polsatu. Szwed i Gintrowska kolejnymi muzycznymi gwiazdami

MN, foto: Nowa TV 29/12/2018
Ola Kot dołącza do prowadzących Sylwester Polsatu. Szwed i Gintrowska kolejnymi muzycznymi gwiazdami
 Do grona prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów dołączyła Ola Kot z Radia ESKA, które jest patronem medialnym wydarzenia. Oznacza to, że imprezę poprowadzi aż dziesięciu prezenterów. Poszerzono również skład muzycznych gwiazd sylwestrowej zabawy.

Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów będą: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Elżbieta Romanowska, Ola Kot z Radia ESKA, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, Rafał Maserak oraz Kabaret Para nr 2 – Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk.

Do składu artystów dołączyły natomiast Aleksandra Szwed i Aleksandra Gintrowska. Na scenie wystąpią też: THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA, The Gipsy Band, Liz Mitchell the Original Lead Singer of Boney M, Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Szpak, Sławomir, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Mateusz Ziółko, Feel, Piersi, Enej oraz Łobuzy.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 odbędzie się na Stadionie Śląskim. Bezpośrednią transmisję z koncertu, który rozpocznie się o 20:00, przeprowadzą Telewizja Polsat, Polsat 2 i Polsat News. W tym roku wieczór upłynie pod hasłem Dyskotekowych Przebojów Wszechczasów.

Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 są: Telewizja Polsat, Województwo Śląskie, Miasto Katowice, Stadion Śląski, a organizatorem imprezy jest firma Music Company.


Komentarze

  • Netsat
    #1 Netsat dnia 30-12-2018 13:33
    A czy będzie powtórka z tamtego roku sylwestra w Netii z fatalną jakością obrazu i latającymi kwadracikami i poślizgiem 40 sekund . Tego nie da się oglądać wszystko rozmazane . I witanie nowego roku z sylwestrem w telewizorze po 40 sekundach od sąsiadów to chore . W tym roku trzeba wyłączyć telewizor przed dwunastą i patrzeć na zegarek

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.