Polsat przejmuje od TV Puls Mazurską Noc Kabaretową

MN 05/03/2019
Polsat przejmuje od TV Puls Mazurską Noc Kabaretową
 Telewizja Polsat pokaże 21. Mazurską Noc Kabaretową – dowiedział się portal tvpolsat.info. Wydarzenie odbędzie się 6 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie. Dwie ostatnie edycje imprezy można było oglądać w TV Puls, a wcześniej mrągowski kabareton transmitowano w TVP2.

Tegoroczna Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się pod hasłem „Mazurska jest kobietą!”. Na scenie w Mrągowie wystąpią: Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Neo-nówka, Fifarafa, Kałasznikof, Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Ola Szwed, Olga Łasak oraz Laureaci 35. PAKI.

Oprawę muzyczną zapewnią Marcin Partyka i zespół The Jobers oraz zespół Żarówki.

Mazurska Noc Kabaretowa to jedna z najbardziej znanych plenerowych imprez kabaretowych. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 1999 roku pod nazwą: „Mazurska Noc Kabaretowa, czyli co każdy satyryk wiedzieć powinien”. Organizatorem jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA.
 

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 06-03-2019 09:22
  Nina Terentiew podczas Wieczoru z Gwiazdami zapowiadała 28 eventów w okresie wakacyjnym
 • 387
  #2 nieustraszony dnia 06-03-2019 10:30
  Cieszy mnie ta informacja. Polsat bardzo dobrze robi kabarety i różne festiwale
 • Pawel
  #3 Pawel dnia 12-05-2019 22:35
  Lubię mragowo super atmosfera i jako nieliczne miasto na Mazurach potrafi zrobić coś fajnego i fajne imprezy i jeszcze tv ogólnopolska szkoda ze inne miasta nie biorą przykładu Olsztyn daleko w tyle zobaczcie jeszcze na stronach miasta ile jeszcze tam będą mieli imprez pozazdrościć pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.