Eska TV wprowadziła nową oprawę

MN, MBOG, omediach.info 20/05/2019
Eska TV wprowadziła nową oprawę
 W poniedziałek, 20 maja na antenie telewizji Eska TV zadebiutowała nowa oprawa graficzna. Dżingle przedstawiają prezenterów stacji w różnych sytuacjach.

Nową oprawę zrealizowano w jasnej kolorystyce, w której dominują odcienie barwy niebieskiej oraz pomarańczowej. W dżinglach pojawiają się: Ola Kot, Martyna Kondratowicz, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Filip „Rudy” Antonowicz oraz Damian Wilczyński. Przy produkcji wykorzystano szereg różnych efektów takich jak: stop-motion, camera rotation oraz dozoomowania przez obiekty.Dżingle nagrywano na początku kwietnia 2019 roku. Za realizację odpowiedzialna była spółka ZPR Media („Producenci kreatywni ZPR Media”). Reżyserem oprawy jest Tomasz Kleyff. Do współpracy zaproszony został także operator Tymoteusz Pieszka.Prócz nagrania nowej oprawy stacja zrealizowała także sesję zdjęciową prowadzących. Elementy grafiki ekranowej nie zostały odświeżone.

Eska TV jest naziemnym kanałem dostępnym w całej Polsce na pierwszym multipleksie oraz w dystrybucji satelitarnej i kablowej. Przypomnijmy, że od grudnia 2017 roku Eska TV należy do Telewizji Polsat.
 

Komentarze

 • Daniel
  #1 Daniel dnia 20-05-2019 19:34
  Hmmm , nowa oprawa a jakość dalej SD
 • seba
  #2 seba dnia 20-05-2019 21:09
  @Daniel
  Jakoś SD bo było to nadawane na kanale Eska TV SD. Na kanale Eska TV HD na pewno jest w jakości HD.
 • 2639
  #3 Emil dnia 22-05-2019 03:25
  Na zlecenie Eska TV S.A.
  ZPR MEDIA S.A. 2019


  Nie nadążam. Należą do Telewizji Polsat od ponad roku, niedawno czytaliśmy o zmianie nazwy spółki, a za produkcję kanału wciąż odpowiada ZPR? Może ktoś to jakoś logicznie wytłumaczyć?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.